Ndryshimi mes inspektimeve të "Tupac Shakur"

2 bytes added ,  9 vjet më parë
v
Tupac u Vra 13 Shtator në [[Las Vegas]],[[Nevada]] para Hotelit MGM Grand Las Vegas në [[Las Vegas]] ai kur po qendronte ne veturen te tipit Kadillak me Shokun etij një vetur tjetr qe erdhi te nje tipi te pa ditur aty disa persona te pa indetifkuar dhe te Armatosur qelluan Shakurin dhe e vran me 3 Plumba dy ne Gjoks dhe ne doren e Djath pas vrasjes se tij nje Fotgraf i pa njohu tregoj disa incizme dhe nje Fotgrafi te ber nga ai para vrasjes se tij.
 
Me von emri i fotografistfotografistit u bë i njohur emri i tij ishte '''Cathy Scott''' ai ishte fotografist i hotelit i cili kishte qenë një punjës Police në Krimalstike.
 
 
434

edits