Dallime mes rishikimeve të "Little Fighter 2"

219 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Në këto mund të gjeni modifikime të kësaj loje dhe diskutime të ndryshme.Faqja zyrtare është në forumin Kinez dhe në forumin në anglisht.
Megjithatë,ekzistojnë edhe shumë faqe rreth kësaj loje.
 
 
[[de:Little Fighter]]
[[it:Little Fighter 2]]
[[en:Little Fighter 2]]
[[he:Little Fighter 2]]
[[pl:Little Fighter 2]]
[[pt:Little Fighter 2]]
[[fi:Little Fighter 2]]
[[vi:Little Fighter 2]]
[[zh:小朋友齊打交2]]