Ndryshimi mes inspektimeve të "Shtator 2006"

465 bytes added ,  13 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
{| width="100%" background="fcfcfc" align="center" border="1" rules="none"
{| {{PrettyTablePro}}
|-
| {{Viti6Artikull|20|0|6|19|21|22|23|197|198|199|201|202|203|0|20}}
|}
<br />
== Lajme dhe ngjarje aktuale ==
 
== Lajmet dhe ngjarjet aktuale më të rëndësishme ==
* Pas titullit dhe tekstit te lajmit, menjehere pas saj vendoset referenca, e cila do te pasqyrohet me nje lidhje ne formen e nje simboli te vogel (fraksioni) si ky ketu prane.<ref>[http://www.referenca_e_lajmit.com/index.htm Tekst i lidhjes se jashtme]</ref>
'''Artikulli kryesor''': ''Shiko lajmet dhe ngjarjet e muajit tek portali: [[Portal:Ngjarjet e tanishme|'''Ngjarjet e tanishme''']]''
 
== Përmbledhje e shkurtër lajmesh ==
* Po te klikosh mbi te, lidhja te dergon direkt ke refernca diku me poshte faqes.<ref>[http://www.referenca_e_lajmit.com/index.htm Tekst i lidhjes se jashtme]</ref>
<!-- ################### Shëno lajmin shkurt këtu poshtë ################### -->
*
*
*
*
*
*
 
{| {{Tabela3}}
|-
|<small>''Për më shumë informacione: [[Portal:Ngjarjet e tanishme/Shtator 2006|kliko këtu...]]''</small>
|-
|}
== Lidhje të jashtme ==
 
==Shiko edhe==
* Arkivi i lajmeve dhe ngjarjeve: ''[[Arkiva:Ngjarjet e tanishme Shtator 2006|Ngjarjet e zhvilluara në Shtator 2006]]''
 
== Referencat ==
</div>
 
<!-- Kategorizime -->
[[Category:Lajme|{{PAGENAME}}}]]
<noinclude>
[[Category:Kalendari|{{PAGENAME}}}]]
[[Category:Lajme ditore 2006 Gusht|{{PAGENAME}}}]]
</noinclude>
 
<!-- Në gjuhë të tjera -->
<!-- [[sq:Gusht 2006]] -->
[[de:August 2006]]
[[en:August 2006]]
[[et:August 2006]]
[[fr:Août 2006]]
[[ro:August 2006]]
[[zh:2006年8月]]
2.689

edits