Ndryshimi mes inspektimeve të "Shtator 2006"

755 bytes added ,  13 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
 
== Lajmet dhe ngjarjet aktuale më të rëndësishme ==
'''''Artikulli kryesor''''': ''Shiko lajmet dhe ngjarjet e muajit tek portali: [[Portal:Ngjarjet e tanishme|'''Ngjarjet e tanishme''']]''
 
== Përmbledhje e shkurtër lajmesh ==
*
 
{| class="toccolours" border="1" cellpadding="4" style="float:right; margin:0 0 1em 1em; width:auto; border-collapse:collapse; font-size:95%; clear:right"
{| {{Tabela3}}
|-
|<small>''Për më shumë informacione: [[Portal:Ngjarjet e tanishme/Shtator 2006|kliko këtu...]]''</small>
* Arkivi i lajmeve dhe ngjarjeve: ''[[Arkiva:Ngjarjet e tanishme Shtator 2006|Ngjarjet e zhvilluara në Shtator 2006]]''
 
{| width="64%" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1" style="margin:1em 1em 1em 0; border:solid 1px #abaaba; border-collapse:collapse; background-color:#fcfcfc; empty-cells:show; font-size:95%" rules="all"; align="left"
| {{Ngjarjet sipas muajve}}
|}
{| width="auto" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1" style="margin:1em 1em 1em 0; border:solid 1px #abaaba; border-collapse:collapse; background-color:#fcfcfc; empty-cells:show; font-size:95%" rules="all"; align="right"
| {{Kryefaqe Kalendari i arkivimit të ngjarjeve}}
|}
== Referencat ==
<div style="height:64px; width:600px64%; background:white; overflow:auto; padding:4px2px; text-align:left; border:solid 1px #abaaba; border-collapse:collapse; background-color:#fcfcfc; font-size:95%" title="braglist:-/"; >
<references/>
</div>
<noinclude>
[[Category:Kalendari|{{PAGENAME}}}]]
[[Category:Lajme ditore 2006 GushtShtator|{{PAGENAME}}}]]
</noinclude>
 
<!-- Në gjuhë të tjera -->
<!-- [[sq:GushtShtator 2006]] -->
 
[[de:August 2006]]
[[enar:Augustسبتمبر 2006]]
[[etde:AugustSeptember 2006]]
[[fren:AoûtSeptember 2006]]
[[roko:August2006년 20069월]]
[[zhro:Septembrie 2006年8月]]
2.689

edits