Dallime mes rishikimeve të "17 tetor"

106 bytes added ,  10 vjet më parë
v (r2.6.5) (roboti shtoj: ne:१७ अक्टोबर)
* [[1972]] - [[Eminem]], reper dhe aktor amerikan
* [[1979]] - [[Kimi Räikkönen]], pilot i [[Formula 1]]
* [[1992]] - [[Brenda Asnicar]] , aktore dhe kendetare spanjolle,luajti ne [[Patito Feo]] si [[Antonela]]
 
== Vdekje ==
Anonymous user