Dallime mes rishikimeve të "Top Albania Radio"

ska përmbledhje të redaktimeve
'''Top Albania Radio''' ndodhet në Tiranë dhe transmetimet në këtë radio kanë filluar në vitin 1998.Ajo Adresa:sot QNK,transmeto Blv “Deshmoret egjithë Kombit”,Shqipërinë Tirana,përmes Albaniavalëve të saj. Gjithashtu ajo mund të dëgjohet në të gjithë botën online.
| Adresa: QNK, Blv “Deshmoret e Kombit”, Tirana, Albania.
 
 
== LidhjeWebsite ==
http://www.topalbaniaradio.com/
Online
http://www.topalbaniaradio.com/onair.html
 
 
Anonymous user