Dallime mes rishikimeve të "Dumnica e Llugave"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Dumnica e Llugave''' është një vendbanim në komunën e Vushtrrisë, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Vushtrri [[Kategoria:Fshatra në K...)
 
{{Infobox KS fshat| height="200"
|Titulli = [[]]
| emri=
| komuna=
| banor=
| posta=
| telefoni=
| lartësia=
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
 
'''Dumnica e Llugave''' është një vendbanim në komunën e [[Vushtrri|Vushtrrisë]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==