Dallime mes rishikimeve të "Dumnica e Llugave"

ska përmbledhje të redaktimeve
{{Infobox KS fshat| height="200"
| foto harta=[[Figura:noimage.png|140px]]
|Titulli = [[]]
| emri=
| komuna=
| banorbanorë=
| posta=
| telefoni=
| lartësia= 6
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
 
'''Dumnica e Llugave''' është një vendbanim në komunën e [[Vushtrri|Vushtrrisë]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==