Dallime mes rishikimeve të "Gjurgjeviku i Madh"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Gjyrgjeviku i Madh''' është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Klinë Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
{{Infobox KS fshat| height="200"
| foto harta=[[Figura:noimage.png|140px]]
| emri=
| komuna=
| banorë=
| posta=
| telefoni=
| lartësia=6
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
'''Gjyrgjeviku i Madh''' është një vendbanim në komunën e [[Klina|Klinës]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==