Ndryshimi mes inspektimeve të "Bërnjaku (Rahovec)"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Bërnjaça''' është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Rahovec Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
{{Infobox KS fshat| height="200"
| foto harta=[[Figura:noimage.png|140px]]
| emri=
| komuna=
| banorë=
| posta=
| telefoni=
| lartësia=
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
 
'''Bërnjaça''' është një vendbanim në komunën e [[Rahovec|Rahovecit]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==