Hape menynë kryesore

Changes

==Shiko dhe këtë==
* [[Gjuha Shqype (kënga)]]
[[Category:Këngë]]SHUM NJER JAN TE QUDITSHM PSE A TA NUK I LEXOJ LIBRAT QEKAN NJE RENDSI TE MADHE PER TO POR SKA GJ PRAP DO E LPNIMESIMIN
[[Category:Këngë]]
Anonymous user