Dallime mes rishikimeve të "Naruto"

28 bytes added ,  10 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
== Naruto ==
 
'''Naruto''' është një [[manga]] dhe anime [[Japoni|japoneze]] e krijuar nga [[Masashi Kishimoto]]. Personazhi kryesor, [[Naruto Uzumaki]], është një ninxha i zhurmshëm, shumë aktiv dhe i paparashikueshëm, i cili vazhdimisht kërkon që të njihet dhe që aspiron të bëhet [[Hokage]], Ninxha më i fortë dhe Lideri i Konohagakures.
'''Tekst i trashë'''''
 
{{Naruto}}
 
[[Kategoria:Naruto]]
[[Kategoria:Anime]]
 
[[als:Naruto]]
24.783

edits