Ndryshimi mes inspektimeve të "Dobreşti (Argeş)"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Komunë në Rumani |Komuna = {{PAGENAME}} |Qarku = Argeş |Stema = 20px|Stema |Sipërfaqja = 39.11 |Popu...)
 
|longs = 0
|longLP = E
|autotext=po
}}
'''Dobreşti (Argeş)''' është një komunë në qarkun [[Qarku Argeş|Argeş]] në [[Rumani]]. Ka një popullsi prej 1795 banorësh dhe sipërfaqe 39.11 km². Komuna është formuar nga bashkimi i 2 fshatrave: Dobreşti dhe Fureşti.
==Referenca==
<references/>
 
{{Qarku Argeş}}
 
[[it:Dobreşti (Argeş)]]