Dallime mes rishikimeve të "Sotiraq Bratko"

598 bytes added ,  10 vjet më parë
No edit summary
 
== Filmografia ==
1973: Brazdat ne rolin e Skënder
*[[Rrethimi i vogël]]
1977: Flamur në dallgë ne rolin e mekanikut Vaso
1978: Nusja dhe shtetrrethimi ne rolin e Petrit
1978: Pranverë në Gjirokastër ne rolin e e operatorit televiziv
1979: Liri a vdekje ne rolin e Latif ages
1980: Gëzhoja e vjetër ne rolin e Kujtim
1981: Në prag të lirisë ne rolin e Fihti
1982: Shokët ne rolin e Jani
1983: Fraktura ne rolin e babait te Gazit
1984: I paharruari ne rolin e Sotir
1985: Të shoh në ne rolin eNesti
*[[1986: Rrethimi i vogël]] ne rolin e Maks
1986: Dasmë e çuditëshme ne rolin eServet
1987: Botë e padukshme
1989: Njerëz në rrymë
 
 
Anonymous user