Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

17 bytes removed ,  9 vjet më parë
Rejected the last change (by 93.48.135.218) and restored revision 854339 by Albania eagle
(Rejected the last change (by 93.48.135.218) and restored revision 854339 by Albania eagle)
 
== Jeta ==
Lindi ne [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[1986]], i përket shenjës së Binjakëve dhe është një natyrë mjaft e qetë dhe shume e qire. Ngjyra e preferuar është e bardha dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrë.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1,70 m dhe flokët i mban përgjithësisht të gjatë dhe bjondë.