Dallime mes rishikimeve të "Muzikvideo"

4 bytes added ,  16 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (robot Adding: zh:音樂錄影帶)
No edit summary
'''Muzikvideo''' janë filmfilma i shkurtër, që eshfaqin shfaq një këng[[kënga]] në stilin e [[filmi]]t. Ato janë në të shumtën e rasteve të gjata sa vetë kënga dhe e kanë atë si burim të vetëm toni.
 
{{MuzMuzi-cung}}
 
{{Muz-cung}}
[[Category:Muzikë]]
 
 
[[da:Musikvideo]]
24.783

edits