Tsutomu Isobe (磯部勉 - Isobe Tsutomu), lindur më 13 tetor 1950, është një aktor japonez dhe një dublues animesh, seiyu.

Puna si Seiyu Redakto

  • Black Lagoon në rolin e Dutçit
  • Cowboy Bebop: The Movie në rolin e Vincent Volaju
  • Gungrave në rolin e Harry MacDowel
  • Magnetic Rose në rolin e Heinz
  • Monster në rolin e Inspector Lunge
  • Filmi Naruto: Snow Princess' Book of Ninja Arts në rolin e Doto Kazehana.

Lidhje të jashtme Redakto