Wikipedia diskutim:Botët

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Botët. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

radha e veprimve matimatikore

Important: maintenance operation on September 1stRedakto

User:Trizek (WMF) (talk) 31 gusht 2020 12:30 (CEST)

Return to the project page "Botët".