Wikipedia diskutim:Fillimi (Më shumë)

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Fillimi (Më shumë). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mahalla E SheqeraveRedakto

‘’’Mahalla e sheqerave’’’ eshte nje pjesë e qytetit te vushtrrise ku mund te themi qe eshte pjesa(mahalla) me e populluar e qytetit dhe me e njohura ku mahalla e sheqerave fillon qe nga banesat e bardha tek shkolla e policise ne vushtrri e vazhdon deri tek udhkryqi tek kosova petrol(ina). ‘’ mahalla e sheqerave’’ ndryshe njihet edhe si sugga hood ne gjuhen angleze Feriz Ferizi (diskutimet) 12 janar 2020 03:02 (CET)

Return to the project page "Fillimi (Më shumë)".