Hape menynë kryesore

Xhevdet Peci, është boksier shqiptar, ish pjestar i KB Prishtina, disa herë ishte kampion i ish-Jugosllavisë.

Shiko dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.