Hape menynë kryesore

Astrit Hafizi është ish-futbollist i klubit sportiv "Vllaznia" dhe ish-trajner i Vllaznisë dhe Kombëtares Shqiptare të futbollit në vitet 1997-1999.

Astrit Hafizi
Astrit Hafizi.jpg
Të dhëna personale
Datëlindja 15 shtator 1953
Vendlindja Shkodër, Shqipëri
Pozicioni sulmues, mesfushor
Klube profesioniste
Vitet Klubi Ndeshje (Gola)
Vllaznia
Trajner
1997-1999 Vllaznia, Shqipëria