Williams Mills "Bill" Irwin lindi më 1950. Është një aktor dhe komedian.

Bill Irwin
Bill Irwin - Cropped.jpg
U lind1950

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.