Bob Einstein

aktor amerikan

Bob Einstein ishte një komedian dhe aktor amerikan; lindi më 20 nëntor, 1942Los Angeles, California si Stewart Robert Einstein dhe vdiq më 2 janar, 2019Indian Wells, California.

Bob Einstein
Bob Einstein 1970.JPG
Einstein, 1970
Informacione personale
Ditëlindja 20 nëntor, 1942
Vendlindja Los Angeles, California, SHBA
Ditëvdekja 2 janar, 2019
Vendvdekja Indian Wells, California, SHBA
Kombësia Amerikan
Faqja zyrtare http://www.bobeinstein.com

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Bob Einstein – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.