Bradley Cooper lindi më 5 janar 1975, është një aktor amerikan.

Bradley Cooper
Bradley Cooper avp 2014.jpg
Informacione personale
Ditëlindja 5 janar 1975
Vendlindja Philadelphia, Pennsylvania, USA
Kombësia amerikan

BiografiaRedakto

FilmogrfiaRedakto

FilmRedakto

ReferimetRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Bradley Cooper – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale