Christina Ricci

aktore amerikane

Christina Ricci lindi më 1980. Është një aktor dhe komedian.

Christina Ricci
Christina Ricci by David Shankbone.jpg
U lind në1980
TitulliRicci, 2008

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.