Chuy Bravo lindi më 7 Dhjetor, 1956Tangancícuaro, Michoacán si Jesús Melgoza dhe vdiq më 14 Dhjetor, 2019Meksika City, Meksika.

Chuy Bravo
Chuy Bravo.jpg
Bravo, 2013
Informacione personale
Vendlindja Tangancícuaro, Michoacán, Meksika
Vendvdekja Meksika City, Meksika
Kombësia Amerikan

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Chuy Bravo – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.