Daut Hoxha

Daut Hoxha ishte luftëtar nacionalist, i cili me çeten e tij luftoi kundra regjimit antishqiptar grek dhe bandave kriminale të tij në Çamëri.

Referimet

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto