David Kaufman

aktor amerikan

David Kaufman lindi më 1961. Është një aktor dhe komedian amerikan.

David Kaufman
Informacione personale
Vendlindja St. Louis, Mizuri, U.S.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.