David Letterman

Komedian dhe aktor amerikan

David Michael Letterman lindi më 12 April 1947, është një aktor amerikan. Ai u bë i famshëm me rolin e tij në filmi Late Show with David Letterman'.

David Letterman (2011)

Lidhje të jashtmeRedakto