Diskutim:Flamuri i Kosovës

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Flamuri i Kosovës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Dizajnuesi i flamuritRedakto

A e ka emrin Muhamer apo Muhamet?

Muhamer Ibrahimi --Zeke 16 Mars 2008 13:17 (UTC)

Jo "dizajnusi" i ketije far "flamuri" nuk e ka emrin Muhamer Ibrahimi por e ka emrin saktesisht Martti Oiva Kalevi Ahtisaari. Muhamer Ibrahimi eshte vetem nje kolege i Hashim Thaqit, te cilin e ka perzgjedhur Hashim Thaqi per t'ia dhene 10'000 Eurot e perfolura. Me siguri qe me vone i kan nda per gjysme, si kologe te mire qe jan.
Normal.   --Proud To Be Albanian diskuto°) 25 Maj 2008 12:06 (UTC)


Nuk eshte perdorur flamuri i Shqiperise, por flamuri kombetar shqiptar!!!

Return to "Flamuri i Kosovës" page.