Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Gjermania. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


FA?Redakto

Well, I don't oppose this article to be FA, but in the notes the access date is in English. Someone should translate it in Albanian. —Radu Gherasim 20 Nëntor 2009 21:47 (CET)

joseph biden ????!!!Redakto

joe biden nuk eshte kryetari gjermanise christian wulff esht kryetari

U bërë. --Mikullovci 17 Dhjetor 2010 17:20 (CET)

gjuha standarteRedakto

shoh qe gjuha ne disa vende le per te deshiruar. p.sh. tek nje foto thote : Angela Merkel, nikoqire e samitit te G8, kur duhet te thuhet mikpritese e samitit te G8. Une vete jam nga Gegnia, po nqs doni me shkrujt genisht shkoni ne wikipedia gege. faleminderit per mirekuptimin.

Return to "Gjermania" page.