Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Goja. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Semundjet e gojes te dhembve dhe te fytit

Pezmatimi i mukozes se gojes eshte semundje qe perfshin mukozen e gojes ,te buzeve dhe te fytit

Start a discussion about Goja

Nis një diskutim
Return to "Goja" page.