Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin KF Tirana. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Soccerball.svg Kjo faqe është brenda fushëveprimit të Projektit Futbolli, një WikiProjekt në lidhje me futbollin. Nëse dëshironi, ju mund të redaktoni artikullin në të cilin është vendosur ky mesazh ose të vizitoni faqen e projektit, ku mund të bëheni pjesë e tij dhe të kontribuoni në përmbushjen e qëllimeve të tij.


vetem nje pyetjeRedakto

A e di kush historine e ngjyrave bardh e blu te faneles se ekipit? Nuk e shoh te shkruajtur ne historik.

Korrigjime drejtshkrimoreRedakto

Pershendetje, une redaktova disa folje per ti pershtatur me emrat ne gjuhen shqipe,njesej dhe shumes. Po shoh qe nuk jane pranuar, ashtu si edhe korrigjimi per mbiemrin e Bekim Balaj, i cili fare lehte te ridrejton tek faqja e Uikipedias se tij ne shqip.A ka ndonje admin i vecante qe merret me kete faqe?Filafieri (diskutimet) 19 Nëntor 2014 01:35 (CET)

Return to "KF Tirana" page.