Diskutim:Komedia Hyjnore

Latest comment: 11 vjet më parë by Heartcore
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Komedia Hyjnore. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Me falni ku mund ta gjej kuptimin e librit (Komedia Hyjnore)

E modifikova kohezgjatjen e udhetimit, eshte 3 dite, 24 ore per cdo pjese.—Heartcore (diskutimet) 3 qershor 2012 18:51 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Return to "Komedia Hyjnore" page.