Diskutim:Kongresi i Berlinit

Latest comment: 4 vjet më parë by InternetArchiveBot in topic Ndryshime te lidhjet e jashtme
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kongresi i Berlinit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Titull shembull Redakto

Vendo'''--~~~~Tekst i trashë ---- --~~~~<nowiki>[[Media:Vendos tekst që nuk duhet të formatohet]][[Skeda: == Shembull.jpg == [[http://www.shembull.al Titulli i lidhjes][[http://www.shembull.al Titulli i lidhjes][[http://www.shembull.al Titulli i lidhjes][[http://www.shembull.al Titulli i lidhjes][[http://www.shembull.al Titulli i lidhjes]]]]]]]]s tekst që nukTekst i pjerrët duhet të formatohet</nowiki>

Ndryshime te lidhjet e jashtme Redakto

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Kongresi i Berlinit. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 10 shtator 2019 01:24 (CEST)Reply

Return to "Kongresi i Berlinit" page.