Diskutim:Lumi i Shkumbinit

Latest comment: 1 vit më parë by 88.214.16.87 in topic Lumi Shkumbin
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lumi i Shkumbinit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Lumi Shkumbin Redakto

Mua me ka ndihmuar shume keto informacione per projektin tim 88.214.16.87 15 dhjetor 2021 20:44 (CET)Reply[përgjigjuni]

Return to "Lumi i Shkumbinit" page.