Diskutim:Plastika

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Plastika. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

plastika vete esht enje material leshi qe as vete nuk e marr veshe dmth .eshte as kallcuk as xham gjithsesi ne studimet e vitit 2398 thone se karavirusi do ki kur te pijme nje got kos i cili esht eme pak ere te rondee,dhe kur sonida te martohet she kur genardi t suportoje gjellerat e mrekullueshme te sonides....akanuja ato burimweeeeeee . shpresoj qe ky informacion tju ndihmoje studente te dashur ishalla me ndnj burre grua me 10 tashi lokuu

Return to "Plastika" page.