Diskutim:Qeveria Rama I

Active discussions
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Qeveria Rama I. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përdoruesi KG85 në këtë modifikim që ka bërë ka realizuar një akt vandal. Unë ia dërgova një paralajmërim tek faqja e vet e diskutimit. Por është mirë që një administrator apo burokrat që ka autoritet të veprojë dhe ta ndalojë apo bllokojë përdoruesin KG85 nëse akti përsëritet.-- Mr. Pseudo diskuto 29 Janar 2015 14:25 (CET)

Kritikat e deputetit socialist Doshi ndaj Ramës dhe ministrave dhe përjashtimi i tij nga grupi parlamentar i PSRedakto

Shtova info të reja me referencat përkatëse nga shtypi i certifikum.--Rigers R. (diskutimet) 2 Mars 2015 15:55 (CET)

POVRedakto

Me duket mua apo ky artikull nuk eshte aspak neutral? Shikoni cfare gjeta: "Për më tepër nuk kuptohet se si është e mundur që një momument publik...". Ketu nuk jemi per te dhene opinione, se a kuptohet si kuptohet, por per te treguar ate qe ka ndodhur me referenca te besueshme. Fjalia e mesiperme nuk eshte aspak neutrale dhe bie ne kundershtim me rregulloren e Wikipedia-s. Por jo vetem ajo fjali, por i gjithe artikulli eshte pak a shume i tille. --Olsi (diskutimet) 11 korrik 2015 17:53 (CEST)

Per te vazhduar me tej:
"Fjalimi provokativ i Ramës...". Kush e gjykon se a ishte provokativ apo jo fjalimi?
"Në zyrën/përfaqësinë e deputetit Koço Kokëdhima në Sarandë, shpërthen një skandal seksual pedofilie..". C'lidhje ka kjo me qeverine Rama?
"Protesta, një ndër më të mëdhat që është zhvilluar në vitet e fundit..." Ka burime qe e konfirmojne nje gje te tille? --Olsi (diskutimet) 11 korrik 2015 18:00 (CEST)
Dhe me vjen keq qe qenka shkruar dhe nga nje administrator, pasi administratoret duhet te jene te paret qe zbatojne rregullat e Wikipedias. --Olsi (diskutimet) 11 korrik 2015 18:02 (CEST)
U zgjidh. Nëse gjen të tjera mund të propozosh ndryshime përmirësime edhe vetë... -- Mr.Pseudo 12 korrik 2015 09:22 (CEST)

Ndryshime te lidhjet e jashtmeRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Qeveria Rama I. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 10 shtator 2019 07:04 (CEST)

Internet Archive BotRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Qeveria Rama I. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 15 shtator 2019 01:31 (CEST)

Internet Archive BotRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 4 lidhje të jashtme te artikulli Qeveria Rama I. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Gjithashtu aty mund të gjeni informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 24 shtator 2019 09:33 (CEST)

Internet Archive BotRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 3 lidhje të jashtme te artikulli Qeveria Rama I. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 15 maj 2020 11:09 (CEST)

Internet Archive BotRedakto

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 4 lidhje të jashtme te artikulli Qeveria Rama I. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 25 qershor 2020 06:29 (CEST)

Return to "Qeveria Rama I" page.