Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Rrjeti pa tela. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

...përmes valëve dhe jo përmes kablove lodhëse... nënçmimin e kablove e ekuilibrova tjerat duhet të ekuilibrohen.--Kurreshtja 1 Gusht 2009 00:54 (CEST)

Artikulli nuk është i pregaditur nga njohësi i lëndës por nga reklamuesi.--Kurreshtja 1 Gusht 2009 00:57 (CEST)

Return to "Rrjeti pa tela" page.