Diskutim:Xhumanxhi

Shto një temë
There are no discussions on this page.
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Xhumanxhi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nisa te shkruaj permbajtjen e filmit dhe der tani kam shkruar ca rreshta. Do e vlersoja shume ndese ndonjeri/ndonjera do ndihmonte ne zgjerimin e artikullit, nderkohe une do te shtoj informacion cdo dite.--71.190.92.69 26 Prill 2008 20:59 (UTC)

Return to "Xhumanxhi" page.