Eva Serman

pianiste zvicerane

Eva Serman (e lindur në vitin 1937) është një akademike dhe pianiste nga Zvicra.

Eva Serman
Data e lindjes1937 Keszthely
PrejardhjaZvicra
Profesionetakademike dhe pianiste

JetaRedakto

Eva Serman lindi në vitin 1937, në Keszthely.

ReferimetRedakto