Festivali Evropian i Këngës 1959

Festivali Evropian i Këngës 1959

Festivali Evropian i Këngës 1959
◄1958        1960►

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Eurovision Song Contest 1959 – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale

Stampa:Eurovizioni