Flora Gashi është këngëtare shqiptare nga Komuna e Suharekes ne Kosove.E lindur me 07.03.1976.Karrieren muzikore e ka filluar ne vitin 2003 dhe qe nga ajo kohe ka arritur rezultate vertet te kenaqshme.

KëngëtRedakto

 • Lulija me Limona
 • Dashuron cdo Maturant
 • Fati Im
 • Ose Mu ose Bjondinen
 • Une n'Kosove ti ne Gurbet
 • Nese Vdes
 • Mos Thuj kjo pune u Kry
 • Dashuria e gabuar
 • E di unë e di
 • E dua e më don
 • Fol me mua
 • Her del me mua
 • Këngë dasmash
 • Loti le t'pushoj
 • Luje dorën
 • Ma i miri ishe ti
 • Merre zemrën time
 • Mos harro
 • Mos mendo me mu me lujt
 • Mos mendo se t'harroj
 • Nuk më meritove
 • Oh more djal
 • Oj Anita
 • Pse ta fala
 • Për ty nuk jam gjall
 • Rruges isha tuj kalu
 • Ruju djalo
 • Të dua
 • Ti ke mbetur ai i vjetri
 • Vetëm më shiko
 • Zogu im i vogël

  Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.