Gaël Monfils

lojtar tenisi francez
Monfils WM16 (7) (28135964710).jpg

Gaël Monfilslindi më 1 shtator 1986 në Bobigny, Francë, është teniser profesionalist francez. Gaël Monfils është aktualisht i tretë në renditjen më të lartë të tenisit francez dhe i 13 në botë.

Lidhje e jashtmeRedakto