Gent Hazizi është një aktor i skenës dhe i teatrit shqiptar.

Filmat:

[1]

Referime Redakto

  1. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali më 28 tetor 2019. Marrë më 20 shkurt 2021. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)Mirëmbajtja CS1: Archived copy si titull (lidhja)