Gjerak Karaiskaj

historian dhe specialist i monumenteve në Shqipëri

Gjerak Karaiskaj është historian dhe specialist i monumenteve në Shqipëri.

Shih edheRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.