Gjina Gashi ishte njëra ndër fotografet e para shqiptare. Gjina ishte gjithashtu këngëtare dhe e ëma e solistes kosovare Shpresa Gashi. [1]

ReferimeRedakto

  1. ^ "Shpresa Gashi Biografi". Tekste Shqip. Marrë më 20 mars 2018. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)