Gjyljeta Mushkolaj ishte gjyqtare e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës[1] dhe profesoreshë në Fakultetin Juridik të Universitetit të Prishtinës.

Gjyljeta Mushkolaj

BurimetRedakto


  Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.

  1. ^ "Ish-Gjyqtarët". Gjykata Kushtetuese. Gjykata Kushtetuese. Marrë më 2018-05-22. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)