Gregory Michael "Greg" Cipes lindi më 1980. Është një aktor dhe komedian.

Greg Cipes
U lind në
Gregory Michael Cipes

1980

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.