Jerry Sandusky (emri i lindjes: Gerald Arthur Sandusky) ka lindur më 26 janar 1944 ishte një kriminel amerikan.

Pupollarizmi ne MediaRedakto

LibratRedakto

Filmat dhe DokumentaretRedakto

MuzikëRedakto

ReferimetRedakto